AVG Secure Browser

AVG Secure Browser

AVG Secure Browser iyi gelişmiş web tarayıcısı

AVG Secure Search kimlik, şahsi bilgileriniz ve bilgisayarınızı gözetmek için henüz riskli web sitelerini ziyaret etmeden sizi uyarır. Buna ek olarak, entegre AVG Do Anekdot Track özelliğiyle saklılığınızın hakimiyeti yine size geçer.

Arama ve dolaşma sırasında koruma
AVG Secure Search, arama ve dolaşma sırasında, virüs bulaşmış web sitelerinden sizi gözetmek için ek bir güvenlik tabakayı sağlar. Tıkladığınız tüm irtibatları hakimiyet ederek kimlik bilgileriinizi alırlar.

 

Diğer yazılımların kaçırabileceği tehditleri bulur

Arama ve gezinirken sırasında benzersiz, önleyici, gerçek zamanlı(online) koruma. AVG Secure Search, virüslerin bulaşmış ve AVG’nin ‘Tehlikeli’ adı olarak değerlendirdiği bir web(internet) sitesi ile taranmaya başlar başlamaz sizi uyarır ve sayfanın olumsuz açılmasını engeller.

Ayrıca, tarayıcınıza doğrudan bir web adresi girdiğiniz zaman , arama motorlarının ve sosyal paylaşım sitelerindeki(sosyal medya) bağlantıları tıkladığınızda ve bir program veya uygulama web tarayıcınızı açtığında sizi her zaman korur.

 

Her bağlantıyı güvenlik açısından değerlendirir

AVG Secure Search uygulamasının arama sonuçlarınızdaki her bağlantı için bir güvenlik puanı sunarak siteye erişmeden önce sitenin güvenliğini anında değerlendirmenize her zaman olanak sağlar.Virüs bulaşmış siteler işaretlendiğinden ne zaman hangi sitelerin güvenli, hangilerinin de daha tehlikeli olduğunu hemen öğrenebilirsiniz.

 

AVG Secure Browser tarayıcısının en belirgin özelliği olan tarayıcı dan girdiğiniz her internet sitesinde reklamları otomatik olarak engellemesidir.

 

Avast Secure Browser, siber güvenlik ve gizlilik uzmanları tarafından programlanan ve sıfırdan tasarlanan ücretsiz bir internet tarayıcısıdır . İnternet üstünde gezinirken üstün gizlilik, hız ve güvenlik seviyeleri sunar. Bu paket, popüler AVAST SafeZone güvenli internet Tarayıcısının doğrudan halefidir ve Avast Antivirus, Avast VPN ve Avast Parolaları ile hep entegre olacak şekilde düşünülerek akıllıca tasarlanmıştır. Avast Secure Browser ayrıca hep sefer bağımsız çalışır ve insanların herhangi bir masaüstü ortamında fazladan güvenlik ve gizlilik katmanı eklemelerine yardımcı olur.

 

Son derece otomatik ve kullanıcı dostu bir arayüz

Avast web tarayıcıları son derece sezgisel UX’leri (kullanıcı arayüzü tarayıcısı) ile bilinir. Örneğin, AdBlock gibi reklam engelleme uzantısı varsayılan olarak yüklenir ; bu, bir çok üçüncü tarafların reklamdan ve benzer şekilde rahatsız edici materyallerden kaçınmanıza yardımcı olur. Web(İnternet) sitelerinin kişisel veri toplamasını veya her hareketlerinizi izlemesini engelleyen izleme önleme ayarı da mevcuttur ve vardır. Extension Guard , kötü amaçlı ve istenmeyen tarayıcı uzantılarını yüklemenizi engelleyen başka bir benzersiz bir özelliktir. Tarayıcının kendisi, başlık altında sürekli daha fazla güvenlik ve gizlilik kontrolünün güveniyle birlikte bir tanıdıklık hissi yaratacakmış gibi şekilde yapılandırılmıştır. Bazıları Avast Secure Browser’ın diğer bir tarayıcı olan Chrome Plus olarak gerçek yararına işaret ediyor. Google Chrome’u seviyorsanız Avast Secure Browser’ı daha çok seveceksiniz.

AVG Secure Browser YAPILAN YORUMLAR