Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Avast Premium Security

Avast Premium Security

Avast Premium Security(Ücretsiz Deneme İndir) Antivirüs Programı

Bu antivirüs programı, piyasada yer almakta olan antivirüs yazılımları içinde kuşkusuz en iyilerden biridir. Gelişmiş malware yazılım engelleme özelliği, kullanıcıları phishing ataklarından koruma mevzusunda başarısı ve modeminize kadar internet bağlantınızın önünde tam zamanlı bir koruma kalkanı oluşturuyor olması Avast’ın malum en iyi özellikleridir.

Her yıl yenilenmiş bir sürümüyle kullanıcıların karşısına çıkan Avast, ek olarak nerede ise bir günlük olarak veri tabanını güncelliyor ve kullananların bilgisayarlarının yeni çıkan virüslere karşı devamlı tetikte kalmasını sağlıyor. Meydana getirilen bilgisayar testleri sonucunda da Avast’ın başarısı gözle görülüyor ve en iyi koruma skoruna sahip ilk 5 yazılım içinde Avast hep ne olursa olsun ilk 3 içinde bir yerlerde yer almış görünüyor.

Avast gelişmiş bir hile yazılımı koruması sunuyor olmasının yanı sıra öteki antivirüs programlarının aksine yalnızca ücretli kullanıcıları baz almıyor. Sunmuş olduğu ücretsiz sürümüyle Avast tüm kullanıcıların bilgisayarlarını internet tehditlerinden koruyor. Sonradan satın alabileceğiniz indirimli paketlerle de size daha üst seviye bir korumayı sunabiliyor. Satın alıp almamak size kalmış.

Artık Premium Security ile çevrim içi(online) alışveriş ve bankacılık işlemlerini güvenli bir şekilde yapabileceksiniz.

Sahte(Zombi) web siteleri bilinen en çok eski korsanlık yöntemlerinden biridir. Avast Premium Security, cep telefonunuzda ve bilgisayarınızda güvenlik risklerini(virüs tehditleri) kontrol etmek için internet sitelerini tarar, bu sayede çevrim içi alışveriş ve bankacılık işlemlerini tüm cihazlarda güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Sahte internet siteleri seneler geçtikçe daha da karmaşık hâle geldi. Örneğin, bir bilgisayar korsanı(hacker) yasal bir alışveriş veya bankacılık web sitesinin kötü amaçlı bir benzerini oluşturmak için DNS açık kimlik sahtekârlığını kullanabilir Bu bir suçtur.. Buradaki hedef, kredi kartı veya bankacılık oturum açma bilgilerinizi sahte web sitesine girmenizi sağlamaktır, yani hesap bilgilerinizi çalmak için kullanırlar. Farkında bile olmadan hassas bilgilerinizi bir yabancıya vermiş olursunuz.

Avast Security sizleri otomatik olarak güvenli olan sitelere yeniden yönlendirerek hiçbir zaman sahte web sitelerini ziyaret etmemenizi sağlar. Ayrıca, sahte web sitelerine yönlendirmek için sahte DNS ayarlarını kullanan ele geçirilmiş yönlendirici insanlara karşı sizi korur.

Avast Premium Security YAPILAN YORUMLAR