CryoFall indir

CryoFall

CryoFall

CryoFall uzak bir gelecekte, unutulmuş bir gezegende geçen, hayatta kalma temalı, çok oyunculu bir koloni simülasyonu bilim kurgu oyunudur.

Devasa CryoFall dünyasına diğer hayatta kalanlarla birlikte medeniyetinizi en baştan tekrar kurmak için katılın. İlkel teknoloji ve basit araçlarla başlayın ve bunları modern sanayi gücüne ve hatta ötesine ilerlemek için kullanın, nihayetinde sadece bilim kurgularda görülen uzay çağı teknolojisine ulaşın.

CryoFall rakipsiz bir rahatlatıcı PvE deneyimi olarak da, acımasız ve merhametsiz PvP olarak da oynanabilir. Seçiminizi yapın ve farklı oyun modlarına sahip birçok sunucudan birine katılın veya kendi sunucunuza ev sahipliği yapın ve arkadaşlarınızı size katılmaya davet edin!

Kendi evinizi ya da diğer oyuncularla büyük bir üs inşa edin. Temel ihtiyaçları karşılamak için kuyular kazın ve çiftlikler oluşturun. Dünyayı daha hızlı keşfetmek için araçlar yapın. Tıp ve kimyadan yakıt oluşturmaya ve hatta elektronik cihazlar oluşturmak için lityum çıkarmaya kadar bilim temelleri oluşturun. Mağazanızdaki otomatlarda satmak için yiyecek pişirin ya da içecek hazırlayın.

Endüstriyel ölçekte üretim yapacak fabrikalar kurun: Silahlar ve savunma sistemleri, kendinizi büyütmek için biyonik implantlar, hatta rakiplerin en büyüklerine karşı kullanmak için savaş makineleri ve toplar.

CryoFall YAPILAN YORUMLAR