Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

 

Bu SİTE’de sunulan hizmetler www.indirup.com (bundan böyle kısaca “İndir Up” olarak anılacaktır) tarafından sağlanmaktadır ve SİTE’nin yasal sahibi İndir Up olup, SİTE üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi İndir Up aittir.

İşbu kullanım koşullarını İndir Up gerektiği zaman değiştirebilir; ancak bu değişiklikler düzenli olarak SİTE’de yayınlanacak ve aynı tarihten itibaren geçerli olacaktır.

SİTE hizmetlerinden yararlanan ve SİTE’ye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, İndir Up tarafından işbu kullanım koşulları hükümlerinde yapılan her değişikliği, önceden kabul etmiş sayılmaktadır.

İndir Up, bu SİTE’ de yer alan veya alacak olan bilgileri, formları ve içeriği dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

Sözleşme tanımları

SİTE: İndir Up tarafından belirlenen çerçeve içerisinde çeşitli hizmetlerin ve içeriklerin sunulduğu çevrimiçi (on-line) ortamdan erişimi mümkün olan web sitesidir.

İndir Up, sadece internet üzerinde Ücretsiz olarak dağıtılan uygulamaları  paylaşmaktadır. Uygulama sahipleri istediği zaman iletişim bölümünden hak sahibi oldukları uygulamaları kaldırma bildiriminde bulunabilir. Bu yüzden İndir Up hiç bir kullanıcının indirmiş olduğu uygulamalardan sorumlu değildir.