2021 Yılında En çok Oynanan Online Oyunlar

2021 Yılında En çok Oynanan Online Oyunlar

2021 Yılında En çok Oynanan Oyunlar

2021 Yılındaki En çok Oynanan Bazı Oyunları Sizin İçin Listeledik

2021 yılındaki en güncel oyunlardan bazıları.

Rust

Rust indir

2020 Yılında Rust Online oynama rekorunu kırarak 200bin ‘in üstünde Anlık oyuncu sayısına ulaştı. Oyun Her hafta yenilenen skin marketi ve güncellemeleri ile oyuncuların dikkatini sürekli çekiyor. Çok Oyunculu Hayatta Kalma oyunları arasında en üst sıralarda yer alıyor. Sizde Hayatta kalma oyunları arasında hangisini oynamalıyım derseniz ve önceden Rust oynamadıysanız, dikkat Rust bağımlılık yapabilir. Steam üzerinden ücretli satılmaktadır.

 

ARK

ark indir

Konusu eski çağa dayanan bir hayatta kalma oyunu. Eski çağ demişken dinazor lar, büyük kartallar, timsahlar, büyük kurbağalar ve sayısız denecek kadar hayvan türü vardır. İsterseniz arkadaşlarınızla kendi sunucuda oynayabilir yada online sunuculara bağlanıp hem hayvanlarla hem de insanlarla dolu sunucuda hayatta kalmaya çalışabilirsiniz. Epic games tarafından bir süre ücretsiz dağıtıldıktan sonra oyuncusu da ciddi biçimde arttı.

 

League of Legends

lol

League Of Legends 2009 yılından beri oyuncuların beğendiği oyunlardan biri olmuştur. 140 dan fazla karakter bulunmasıyla beraber çok fazla oyun item’i bulunuyor. Oyunda satın aldığınız itemleri de doğru belirlemelisiniz. 2019 yılında Teamfight Tactics modunu getirdikten sonra insanların rekabet içinde oynayabileceği farklı bir platform oluştu desek yeridir. Bu mod’da sahaya kart sürüyorsunuz ve savaşmasını izliyorsunuz.

Valorant

valorant indir

Riot Games firması tarafından geliştirilen Valorant ilk piyasaya 2 Haziran 2020 tarihinde oyun severlere sunuldu. Çok kısa zamanda büyük oyuncu kitlesi topladı. Malum Riot Games gibi bir firmanın oyunu en az diğer oyunu olan LOL(League Of Legends)  kadar iyi olmalı. Oyunda 5 vs 5 Mod ‘da rekabetçi mod’da oynanabiliyor. Valorant Riot Games tarafından geliştirilip yayınlanan bir free-to-play çok oyunculu taktiksel birinci şahıs nişancı video oyunudur.

2021 Yılında En çok Oynanan Online Oyunlar YAPILAN YORUMLAR